Suites Arcanjo Rafael
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το κομψό ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael Aparecida παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
Λόφος Cruzeiro απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το ξενοδοχείο και Capela da Ressurreição βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Επίσης, αυτό το κομψό ξενοδοχείο παρέχει πρόσβαση σε αθλητικά αξιοθέατα, όπως Στάδιο Penidao, σε απόσταση 850 μέτρων. Οι πελάτες θα βρουν τον σταθμό του τελεφερίκ Estacao Santuario 10 λεπτά με τα πόδια από το Suites Arcanjo Rafael.
Το κατάλυμα καλωσορίζει τους πελάτες σε 3 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Império do Açaí απέχουν περίπου 400 μέτρα από το bed and breakfast.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Lake Three Fishermen550 μ.
- National Sanctuary of Our Lady of Aparecida500 μ.
- Sala das Promessas550 μ.
- Basilica de Nossa Senhora Aparecida600 μ.
- Πάρκο Ex-Magic500 μ.
- η Βασιλική του Εθνικού Ναού της Παναγίας της Απαρεσίντα150 μ.
- Mirante da Torre da Basílica600 μ.
- Campanario De Aparecida600 μ.
- Capela das Velas600 μ.
- Capela da Ressurreição600 μ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos82 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael;
Τo ξενοδοχείο Suites Arcanjo Rafael έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.